No.DomainGlobal RankTitle
1 gazetaexpress.com gazetaexpress.com #873 Lajmi i Fundit - GazetaExpress
2 balkanweb.com balkanweb.com #4,090 Balkanweb.com "Publicitet"
3 gazetablic.com gazetablic.com #4,789 Lajmi i Fundit: Kosova, Ballkani, Bota, Sport, Yjet - Gazeta Blic
4 gazetaglobale.net gazetaglobale.net #4,983 Gazeta Globale
5 tvklan.al tvklan.al #5,557 TV KLAN – Faqja zyrtare - Televizioni Kombetar
6 noa.al noa.al #6,059 You are being redirected...
7 koha.net koha.net #6,252 Lajmet e fundit - KOHA.net
8 syri.net syri.net #6,704 Syri | Lajmi i fundit
9 merrjep.com merrjep.com #6,768 Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Punë | MerrJep.com
10 google.al google.al #7,959 302 Moved
11 arbresh.info arbresh.info #7,972 arbresh.info | Vetëm lajme të sakta …
12 albeu.com albeu.com #8,010 Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -
13 anabel.al anabel.al #9,085 Revista Anabel Online
14 gjirafa.com gjirafa.com #9,095 Document Moved
15 revistaclass.al revistaclass.al #9,508
16 filma24.tv filma24.tv #11,952 Filma24.TV | Filma me Titra Shqip HD – Faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi HD
17 living.al living.al #12,351 Living Portal
18 opinion.al opinion.al #17,859 Opinion – Faqja Zyrtare – “Opinion” vjen ne kater takime cdo jave – e hene, e marte, e merkure dhe takimi tradicional i te ejntes mbrema.
19 lexo.al lexo.al #18,313 Lexo.al-Lajmet e Fundit
20 revistawho.com revistawho.com #19,152 Revista Who – Jo vetëm një pyetje, gjithmonë një pergjigje!